Ślubne Atelier z Anną Smolińską-Wieczorkiewicz

Ślubne szkolenie z „Kolorową” Anną Smolińską – Wieczorkiewicz było inspirującym spotkaniem pełnym wielu barw, zapachów i bliskości z naturą. Uczestnicy tworzyli  prace w duchu florystyki anglosaskiej - bardzo naturalistyczne, przepełnione zielenią i pięknymi kwiatami. Podczas dwóch dni szkolenia powstały piękne bukiety ślubne, dekoracje do włosów Panny Młodej oraz całe aranżacje stołów.

 

 

 

Warsztaty florystyczne dla dzieci

Spotkanie z naturą pobudza kreatywność, wzmacnia wrażliwość na piękno, pomaga w rozwoju wyobraźni i wspiera ciekawość poznawczą. W maju rozpoczęliśmy nasze cykliczne warsztaty florystyczne dla dzieci. Co miesiąc tworzymy z dziećmi inne prace florystyczne. Młodzi floryści są zachwyceni pracą z kwiatami.

 

Nowoczesne bukiety

To było bardzo inspirujące szkolenie. Każdy z uczestników wykonał trzy różne propozycje nowoczesnych bukietów. W większości przykładów podstawą była ciekawa konstrukcja, na bazie której wykonywano oryginalne kwiatowe dzieła. Zobaczcie jak doskonale uczestnicy potrafią dobierać kolorystykę do tworzonych prac.

 

Szkolenie wianki i wianuszki komunijne

Za nami kwietniowe szkolenie z tworzenia wianków komunijnych. Inspirowaliśmy uczestników nowymi pomysłami na tworzenie wianuszków przed nadchodzącym sezonem. Każda uczestniczka wykonała dwa wianuszki. To było pracowite szkolenie przepełnione dawką pozytywnej energii od naszych uczestników.

 

 

Bukiety ślubne

Uwielbiamy uczyć i inspirować jak tworzyć niepowtarzalne bukiety ślubne. Podczas siedmiogodzinnego spotkania uczestniczki stworzyły dwa rodzaje bukietów ślubnych oraz korsarz. Zobaczcie jak świetnie poradziły sobie z tym zadaniem

 

Kurs ślubny podstawowy

Cztery dni intensywnej pracy, kilkanaście godzin spędzonych na odkrywaniu tajemnic dekoracji ślubnych, setki kwiatów, miliony pytań i dużo uśmiechu na twarzach. Tak było na naszym pierwszym kursie ślubnym. Zerknijcie do galerii aby zobaczyć co stworzyli uczestnicy.

 

Szkolenie "Ślub w kolorze Living Coral"

To było niezwykle inspirujące szkolenie, które przygotowało uczestników na nadchodzący sezon ślubny z przewodnim kolorem roku 2019 Living Coral. Uczestnicy stworzyli niską kompozycję na stół, bukiet ślubny oraz całą aranżację stołu wraz z dekoracją podwieszaną. Zobaczcie efekty ich pracy!

 

Warsztaty Roślinne Obrazy Wertykalne

Za nami twórcze warsztaty z tworzenia roślinnych obrazów wertykalnych. Podczas dwugodzinnego spotkania każdy uczestnik wykonał jeden obraz o wymiarach 50x50 cm i dowiedział się w jaki sposób pielęgnować swój "mini ogród".

Warsztaty Wianki Bożonarodzeniowe

Minione warsztaty zostały zorganizowane w jednej w najbardziej "zielonych" restauracji w Krakowie - Orzo People Music Nature.

Podczas tego kreatywnego spotkania uczestnicy wykonali ogromne wianki na obręczach, które były idealną dekoracją Bożonarodzeniową do ich domów. Niesamowita aranżacja wnętrza restauracji wprowadziła uczestników w twórczą atmosferę i pozwoliła poczuć klimat nadchodzących świąt.

 

 

Warsztaty na kierunku Terapia Ogrodnicza

Mieliśmy okazję prowadzić warsztaty na kierunku Podyplomowym Terapia Ogrodnicza na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Po zapoznaniu się z techniką wyplatania naturalnego wianka bożonarodzeniowego, każdy uczestnik wykonał jeden wianek dekorując go wybranymi dodatkami.

 

Szkolenie "Święta w domu"

To coroczne spotkanie przedświąteczne obfitowało w moc inspiracji i nowatorskich technik, które można wykorzystać przy tworzeniu dekoracji na Boże Narodzenie.

Podczas dwóch dni intensywnego szkolenia, uczestnicy wykonali dwa zupełnie inne rodzaje choinek, naturalne wianki bożonarodzeniowe oraz świecznik idealny na stół wigilijny. Była to świetna okazja na przygotowanie dekoracji do swojego domu jak również do stworzenia oryginalnej oferty dla klientów w swojej kwiaciarni.

 

 

Szkolenie Bukiety Kaskadowe

Za nami twórczy dzień z bukietami. Podczas szkolenia każdy uczestnik wykonał dwa bukiety kaskadowe. To był czas wytężonej pracy, który obfitował w zdobycie nowych umiejętności.

 

 

 

 Szkolenie Wianki i Wianuszki KOMUNIJNE

Sezon wiosenny otwarty szkoleniem z cyklu 100% PRAKTYKI Wianki Komunijne w całości poświęconym dekoracjom głów dziewczynek.

Powstały klasyczne jak i nowoczesne formy wianków, opasek i innych ozdób. Jak zawsze było dużo pracy i mnóstwo pozytywnych emocji. Wszystko pod okiem niezastąpionego Mistrza Florystyki Huberta Lamańskiego. 

 

 

Szkolenie JESIEŃ w stylu BOHO - dekoracje ślubne 

Już za nami kolejne szkolenie z cyklu bukiety i aranżacje ślubne w stylu BOHO. Jesienna edycja wyrażona została przede wszystkim w mocnych barwach kwiatów i dodatków oraz różnorodnych graficznych formach dekoracji i bukietów. 

 

 

 

Szkolenie ZIELONY Ślub BOHO

Za nami dwa dni wytężonej pracy i twórczych wyzwań. Powstały niesamowite kompozycje, bukiety i wianki w najmodniejszym tego sezonu stylu BOHO. 

 

 

 

 

Warsztaty dla PAŃ

Za nami warsztaty florystyczne dedykowane kobietom - spotkanie pełne kreatywności, twórczej pracy i relaksu. Razem tworzyliśmy najmodniejsze w tym sezonie kompozycje boho z kwiatów ciętych do domu i biura z wykorzystaniem sezonowych roślin.