Wszystkich Świętych - kompozycje z roślin żywych

 

Przełom października i listopada to czas przepełniony zadumą i jesienną aurą, który w wyjątkowy sposób przypomina nam o bliskich zmarłych. Właśnie wtedy najczęściej  odwiedzamy groby najbliższych. To również bardzo pracowity czas dla florystów, którzy muszą sprostać oczekiwaniom swoich klientów przygotowując liczne kompozycje na groby.

Na tym szkoleniu szczególną uwagę poświęcimy tworzeniu kompozycji nagrobnych  z żywych roślin. Przekonamy Was do tego, że odpowiednio dobrany materiał roślinny sprawi, że kompozycje będą wyglądać oryginalnie, ale zachowają również świeżość przez długi czas. Prowadzący Hubert Lamański zaprezentuje Wam swoje autorskie pomysły na niespotykane dotąd kompozycje – będzie twórczo, inspirująco i bardzo pracowicie.

Szkolenie polecamy zarówno dla florystów, którzy poszukują nowych rozwiązań na kompozycje nagrobne z żywych roślin, ale również dla osób, które pragną samodzielnie tworzyć piękne kompozycje na groby najbliższych. Podczas tego szkolenia każdy uczestnik stworzy co najmniej trzy zupełnie różne formy florystyczne, a na zakończenie szkolenia otrzyma zaświadczenie.

Przy uczestnictwie w dwóch dniach szkolenia (Wszystkich świętych - żywe + sztuczne) udzielamy zniżki w wysokości 100 zł.

Jeśli chcesz zobaczyć jak pracuje Hubert i czym charakteryzują się jego prace, to zapraszamy do oglądania darmowych filmów o florystyce na naszym kanale na You Tube:

https://www.youtube.com/channel/UCnKGPXIFeoJhsVqSFBlUE-w

TERMIN: 5 października (9:00-16:00)

KOSZT: 450 zł

MIEJSCE: Kraków

Źródło grafiki: www.freepik.com -> designed by BiZkettE1

 

 

A tak pracowaliśmy podczas poprzednich edycji.