Wszystkich świętych – kompozycje ze sztucznych elementów

 

Czy kompozycje z elementów sztucznych mogą być atrakcyjne? W jaki sposób uniknąć kiczu i gdzie znaleźć sztuczne kwiaty, które wyglądają prawie jak żywe? W jaki sposób odpowiednio tworzyć ciekawe formy i prawidłowo mocować sztuczny materiał w pracach florystycznych?

Na te i wiele innych pytań będziemy odpowiadać podczas naszego szkolenia o tematyce funeralnej, gdzie głównym bohaterem stanie się sztuczny materiał.

Popracujemy z formą wianka na grób, ale zaproponujemy Wam również inne pomysły oparte na wykorzystaniu gotowych półproduktów. Będzie to bardzo praktyczne szkolenie, które pozwoli Wam przygotować się na nadchodzący dzień Wszystkich Świętych, ale również nabyć umiejętności do tworzenia dekoracji funeralnych, które wykorzystasz przez cały rok.

Podczas szkolenia każdy uczestnik stworzy co najmniej trzy prace, a jedną z nich zabierze ze sobą. Szkolenie kończy się otrzymaniem zaświadczenia przez każdego uczestnika.

 

Przy uczestnictwie w dwóch dniach szkolenia (Wszystkich świętych - żywe + sztuczne) udzielamy zniżki w wysokości 100 zł.

 

Jeśli chcesz zobaczyć jak pracuje Hubert i czym charakteryzują się jego prace, to zapraszamy do oglądania darmowych filmów o florystyce na naszym kanale na You Tube:

https://www.youtube.com/channel/UCnKGPXIFeoJhsVqSFBlUE-w

TERMIN: 4 października (9:00-16:00)

KOSZT: 450 zł

MIEJSCE: Kraków

Źródło grafiki: www.freepik.com -> designed by freepik

 

 

A tak pracowaliśmy podczas poprzednich edycji.