WARSZTATY Z HAFTU PŁASKIEGO

Chcesz nauczyć się haftować, ale nie wiesz, od czego zacząć? W sieci brak artykułów, które rozwiałyby Twoje wątpliwości? W takim razie te warsztaty są dla Ciebie!

Warsztaty skierowane są głównie do osób, które nigdy nie miały do czynienia z haftem płaskim, ale chciałyby się go nauczyć, ale również do tych, które poczyniły już pierwsze kroki w tej dziedzinie, jednak potrzebują porady. Jeśli zatem chcesz nauczyć się czegoś nowego i lubisz spędzać miło czas w kreatywnej atmosferze, te warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Podczas warsztatów wykonasz swój pierwszy haft płaski na tamborku. Prowadząca pokaże Ci, jak umieszczać materiał w tamborku, jak przenosić na niego wzór, wiele interesujących i łatwych ściegów, dzięki którym będziesz mogła wyczarować każdy haft, jaki tylko sobie wymarzysz. Prowadząca nauczy Cię jak zakończyć haft oraz zdradzi wiele sekretów, które pomogą Ci podczas haftowania w przyszłości.

Czas trwania warsztatów to 3,5 godziny, podczas których prowadząca zaprezentuje wszystkie ściegi, podejdę do każdego uczestnika i postaram się odpowiedzieć na każde pytanie.

W cenie zawarte są:

- przedmioty potrzebne do wykonania Twojego pierwszego haftowanego tamborka (wysokiej jakości drewniany tamborek, zestaw igieł do haftu, pisak do przenoszenia wzorów, mulina, obcinaczki do nitek, tkanina, filc) - wszystkie materiały zabierzesz ze sobą do domu;

- szczegółowa instrukcja wraz z rysunkami opisująca dokładnie każdy ze ściegów;

- wydruk trzech stworzonych przeze mnie wzorów haftu, które będziesz mogła wyhaftować w domowym zaciszu + krótka instrukcja;

- kawa, herbata, poczęstunek;

- kod rabatowy, który możesz wykorzystać na zakupy w sklepie mereshka.

Liczba miejsc ograniczona.

 

PROWADZĄCA: Paulina Pleskot, www.instagram.com/mereshka_shop

TERMIN: 7 marca,  3,5 godz.  (10:00- 13:30)

KOSZT: 200 zł  (zaliczka 50 zł)

MIEJSCE: Kraków