Ślub w kolorze CLASSIC BLUE - nowy termin w marcu!

Classic Blue – solidny, niezawodny, przypominający niebo o zmroku – to kolor roku 2020. Ma symbolizować spokój, pewność siebie oraz pragnienie stabilizacji z równoczesnym  otwarciem się na poszerzanie horyzontów. Ten kolor daje wiele możliwości i chcemy je Wam pokazać podczas naszego jednodniowego szkolenia ślubnego.

Niezawodny niebieski kolor pojawia się w preferencjach Panien Młodych już od kilku sezonów, i choć nigdy nie był on dominującym trendem, to zawsze dekoracje z jego udziałem zachwycają. I my też podpowiemy Wam jak zachwycić Waszych klientów niebieskimi roślinami w ciekawych aranżacjach.

Podczas jednodniowego szkolenia skupimy się na dekoracji stołu ślubnego i aranżacji miejsca zaślubin. Każdy uczestnik przygotuje dwie kompozycje ślubne – jedną na stół ślubny, drugą stanowiącą element dekoracji alejki ślubnej. Wspólnie z wszystkimi uczestnikami stworzymy urokliwe  tło miejsca zaślubin. Nie zabraknie również dekoracji dla Pani Młodej – każdy uczestnik stworzy jeden bukiet ślubny inspirowany kolorem Classic Blue.

Zakres tematyczny szkolenia będzie taki sam jak edycji pierwszej (z 22 lutego), jednak aby nie powielać tych samych prac zaproponujemy Państwu nowe odsłony dekoracji stołu, miejsca zaślubin i bukietów ślubnych.

W tworzonych aranżacjach będziemy zwracać również uwagę na istotę dodatków – dobór tkanin, zastawy, świec i serwet. Podpowiemy jaki rodzaj kwiatów i roślin warto wykorzystać w dekoracjach z przewodnim kolorem, oraz jakich sposobów i technik użyć aby stworzyć własne ciekawe dodatki do takich aranżacji.

Gwarantujemy Wam, że to jednodniowe szkolenie będzie dla Was czasem obfitującym w liczne inspiracje, nowe umiejętności i dużą dawkę wiedzy, a zdjęcia wykonane podczas szkolenia staną się wyjątkową pamiątką i kolejną propozycją w Waszym portfolio. Szkolenie poprowadzi Hubert Lamański. Każdy uczestnik na zakończenie otrzymuje zaświadczenie. Nie może Was zabraknąć!

 

TERMIN: 29 marca 2020 r. (9:00-17:00)

KOSZT: 650 zł

MIEJSCE: Kraków

Źródło grafiki: www.freepik.com

 

A tak pracowaliśmy na ubiegłorocznym szkoleniu z kolorem roku 2019.