Kurs ślubny podstawowy

 

Kochasz śluby. Uwielbiasz patrzeć na imponujące aranżacje kwiatowe, które często nadają charakteru całemu wydarzeniu. Z mocniejszym biciem serca patrzysz na subtelny bukiet ślubny, który idealnie podkreśla urodę Panny Młodej. Lubisz rozmawiać z ludźmi i chciałabyś stać się częścią spełnienia czyjś marzeń o wyjątkowym Jedynym Dniu w jego życiu. Chciałabyś dekorować śluby i ważne wydarzenia. Tylko od czego zacząć?

Nasz specjalny kurs o tematyce ślubnej to idealne przygotowanie do rozpoczęcia Waszej własnej działalności z zakresu dekoracji ślubów i przyjęć. Kurs jest przeznaczony dla osób, które zaczynają zajmować się oprawą florystyczną wydarzeń, jednak dla osób z doświadczeniem będzie to idealna okazja do usystematyzowania wiedzy i zapoznania się z najnowszymi trendami panującymi we florystyce ślubnej.

Podczas trzech dni kursu oprowadzimy Was dokładnie po Wszystkich najważniejszych zagadnieniach związanych z florystyką ślubną. Gwarantujemy dużą dawkę wiedzy i umiejętności w zakresie:

  1. BUKIETY ŚLUBNE – różne formy – m.in. klasyczny i kaskadowy.
  2. DODATKI ŚLUBNE – wianki, butonierki, ozdoby do włosów, biżuteria floralna, dekoracja samochodu.
  3. KOMPOZYCJE NA STOŁY – rodzaje naczyń i umiejętność dopasowania kompozycji, różne techniki ich tworzenia.
  4. DEKORACJA KOŚCIOŁA – klasyczna dekoracja pod ołtarz, dekoracja ław, dekoracja krzeseł Pary Młodej, dekoracja witająca.

Od wielu lat jesteśmy ekspertami w branży ślubnej i chętnie udzielimy Wam praktycznych informacji. W trakcie naszej działalności stworzyliśmy markę Flower Land i Smart Wedding. Podczas szkolenia będziecie mogli zwiedzić nasz showroom i pracownię florystyczną – podpowiemy Wam jak dobrze zorganizować swoje zaplecze techniczne, w co najlepiej zainwestować a co można wypożyczyć. Po kursie otrzymacie profesjonalne zdjęcia swoich prac, które mogą stać się idealnym początkiem Waszej oferty ślubnej dla klientów.

Wszystkie zajęcia poprowadzi Hubert Lamański.

Na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie.

 

 

TERMIN: 13-15 marca 2020 r. (9:00-18:00)

KOSZT: 1500 zł

MIEJSCE: Kraków

 

Źródło grafiki promocyjnej: www.freepik.com -> designed by BiZkettE1

 

 

 

A tak pracowaliśmy podczas poprzednich edycji.