Kurs ślubny podstawowy

 

Kochasz śluby. Uwielbiasz patrzeć na imponujące aranżacje kwiatowe, które często nadają charakteru całemu wydarzeniu. Z mocniejszym biciem serca patrzysz na subtelny bukiet ślubny, który idealnie podkreśla urodę Panny Młodej. Lubisz rozmawiać z ludźmi i chciałabyś stać się częścią spełnienia czyjś marzeń o wyjątkowym Jedynym Dniu w jego życiu. Chciałabyś dekorować śluby i ważne wydarzenia. Tylko od czego zacząć?

Nasz specjalny kurs o tematyce ślubnej to idealne przygotowanie do rozpoczęcia Waszej własnej działalności z zakresu dekoracji ślubów i przyjęć. Kurs jest przeznaczony dla osób, które zaczynają zajmować się oprawą florystyczną wydarzeń, jednak dla osób z doświadczeniem będzie to idealna okazja do usystematyzowania wiedzy i zapoznania się z najnowszymi trendami panującymi we florystyce ślubnej.

Podczas trzech dni kursu oprowadzimy Was dokładnie po Wszystkich najważniejszych zagadnieniach związanych z florystyką ślubną. Gwarantujemy dużą dawkę wiedzy i umiejętności w zakresie:

  1. BUKIETY ŚLUBNE – różne formy – m.in. klasyczny i kaskadowy.
  2. DODATKI ŚLUBNE – wianki, butonierki, ozdoby do włosów, biżuteria floralna, dekoracja samochodu.
  3. KOMPOZYCJE NA STOŁY – rodzaje naczyń i umiejętność dopasowania kompozycji, różne techniki ich tworzenia.
  4. DEKORACJA KOŚCIOŁA – klasyczna dekoracja pod ołtarz, dekoracja ław, dekoracja krzeseł Pary Młodej, dekoracja witająca.

Od wielu lat jesteśmy ekspertami w branży ślubnej i chętnie udzielimy Wam praktycznych informacji. W trakcie naszej działalności stworzyliśmy markę Flower Land i Smart Wedding. Podczas szkolenia będziecie mogli zwiedzić nasz showroom i pracownię florystyczną – podpowiemy Wam jak dobrze zorganizować swoje zaplecze techniczne, w co najlepiej zainwestować a co można wypożyczyć. Po kursie otrzymacie profesjonalne zdjęcia swoich prac, które mogą stać się idealnym początkiem Waszej oferty ślubnej dla klientów.

Wszystkie zajęcia poprowadzi Hubert Lamański - dyplomowany mistrz florystyki. Na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie.

 

Jeśli chcesz zobaczyć jak pracuje Hubert i czym charakteryzują się jego prace, to zapraszamy do oglądania darmowych filmów o florystyce na naszym kanale na You Tube:

https://www.youtube.com/channel/UCnKGPXIFeoJhsVqSFBlUE-w

 

TERMIN: 24-26 sierpnia 2020 r. (9:00-18:00)

KOSZT: 1500 zł

MIEJSCE: Kraków

 

Źródło grafiki promocyjnej: www.freepik.com -> designed by pikisuperstar

 

 

A tak pracowaliśmy podczas poprzednich edycji.