FLORYSTYKA FUNERALNA I STOPIEŃ

 

Jak wykonać klasyczną wiązankę pogrzebową w ręce? Jak zaskoczyć klienta ciekawymi propozycjami na kompozycje we florecie? W jaki sposób stworzyć dekorację trumny aby miała odpowiednią formę? Tego wszystkiego nauczycie się na naszym szkoleniu z florystki funeralnej I stopnia.

Kwiaty są nieodłącznym elementem ceremonii pogrzebowej, dzięki którym wyrażamy szacunek dla zmarłych. I choć trendy we florystyce funeralnej zmieniają się dosyć wolno, to możemy zaobserwować, że obecny klient jest coraz bardziej wymagający i chętnie decyduje się na nowoczesną ofertę dekoracji funeralnych.

Na szkoleniu z florystyki funeralnej I stopnia nauczysz się tworzyć klasyczne formy, ale zapoznasz się również z ciekawymi możliwościami ich urozmaicenia. To doskonała okazja aby nauczyć się lub usystematyzować znajomość niezbędnych technik w tworzeniu aranżacji pogrzebowych.

Rozpoczniemy od nauki prawidłowej techniki wykonywania wiązanki w ręce, aby potem przejść do tworzenia kompozycji pogrzebowej na florecie. Prowadzący Hubert Lamański nauczy Was jak prawidłowo tworzyć dekoracje trumny i jak ją bezpiecznie mocować. Dodatkowo wykonacie ciekawe dekoracje znicza, jako doskonały przykład dekoracji nagrobnej. Nie zabraknie również ciekawych propozycji na dekoracje urny.

Prowadzącym szkolenie będzie Hubert Lamański - dyplomowany mistrz florystyki. Szkolenie kończy się otrzymaniem zaświadczenia.

 

Jeśli chcesz zobaczyć jak pracuje Hubert i czym charakteryzują się jego prace, to zapraszamy do oglądania darmowych filmów o florystyce na naszym kanale na You Tube:

https://www.youtube.com/channel/UCnKGPXIFeoJhsVqSFBlUE-w

 

TERMIN: 13-15 września 2020 r. (9:00-16:00)

KOSZT: 1200 zł

MIEJSCE: Kraków

 

Źródło grafiki: www.freepik.com -> designed by pikisuperstar

 

 

A tak pracowaliśmy podczas minionych szkoleń o tematyce funeralnej: