FLORYSTYKA FUNERALNA II STOPIEŃ

 

Współczesna florystyka funeralna to ogromny wachlarz możliwości dla florysty. To wielość form do wykonania z nieograniczonym materiałem florystycznym do użycia. Coraz więcej osób lubi eksperymentować w tworzeniu kompozycji funeralnych, często odchodząc od klasycznego ich postrzegania. Obecnie także i klienci szukają ciekawych, nowoczesnych rozwiązań w kompozycjach funeralnych.

Podczas szkolenia z florystyki funeralnej II stopnia zaprezentujemy Wam jak wykonać klasyczne formy w nowej, zaskakującej odsłonie. Dzięki temu nauczycie się niezbędnych podstawowych umiejętności ich tworzenia, jednocześnie zdobywając również wiedzę na temat tego jak urozmaicać swoje prace aby nie były odtwórczym dziełem, a autorskim projektem.

Podczas dwóch dni intensywnej pracy skupimy się na różnych rodzajach wieńców pogrzebowych, tworzeniu dekoracji na kształtkach (np. serce, krzyż i inne) oraz komponowaniu nowoczesnych form z kwiatów sztucznych. To idealna okazja aby nauczyć się lub usystematyzować najważniejsze umiejętności w tworzeniu kompozycji funeralnych oraz zainspirować się do kreowania ich oryginalnych odsłon.

Prowadzącym szkolenie będzie Hubert Lamański - dyplomowany mistrz florystyki. Szkolenie kończy się otrzymaniem zaświadczenia.

 

Jeśli chcesz zobaczyć jak pracuje Hubert i czym charakteryzują się jego prace, to zapraszamy do oglądania darmowych filmów o florystyce na naszym kanale na You Tube:

https://www.youtube.com/channel/UCnKGPXIFeoJhsVqSFBlUE-w

 

TERMIN: 17-18 września 2020 r. (9:00-16:00)

KOSZT: 1000 zł

MIEJSCE: Kraków

 

Źródło grafiki: www.freepik.com -> designed by freepik

 

 

A tak pracowaliśmy podczas minionych szkoleń o tematyce funeralnej: