FLORAL LOOK - warsztaty florystyczne podczas Special Days w Poznaniu

 

Przygotowanie zaskakującego stanowiska, które ma stać się wizytówką, to nie lada wyzwanie nawet dla najlepszych florystów. Jak umiejętnie zaprojektować aranżację stoiska aby wyróżnić się na tle konkurencji? W jaki sposób przyciągnąć klienta aby zainteresować go swoją ofertą? Zainspiruj się naszymi pomysłami, poznaj ciekawe rozwiązania i wykorzystaj w swojej pracy.

Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe warsztaty podczas Special Days w Poznaniu. W poniedziałkowy ranek zapraszamy Was na aktywne warsztaty, podczas których wspólnie przygotujemy aranżacje stanowiska Hoek flowers. Poznacie ciekawe rozwiązania na dekoracje witryn Waszych kwiaciarni a także do aranżowania Waszych stanowisk podczas rożnych wydarzeń. Do dyspozycji uczestników będzie ogrom kwiatów, traw, gałęzi, a przede wszystkim wieloletnie doświadczenie mistrza florystyki Huberta Lamańskiego. Nie znajdziecie czasu na odpoczynek – to intensywne sześć godzin pracy, a w rezultacie gwarantowana satysfakcja z efektu końcowego.

Drugiego dnia zaprosimy Was na specjalne warsztaty z tworzenia kompozycji biznesowych. Imponujące naczynia, niespotykane rośliny, nowatorskie formy kompozycji i sztuka łączenia faktur i kolorów – to przepis idealny na tworzenie zjawiskowych kompozycji pod okiem mistrza florystyki.

 

Organizator: Hoek flowers

Prowadzący: Hubert Lamański, szkoła florystyczna artszkolenia.pl

Cena: 350 zł

Godziny: poniedziałek 24.02, godz. 10:00-16:00, wtorek 25.02, godz. 9:00-13:00

Miejsce warsztatów: stanowisko Hoek flowers, pawilon nr 2.

 

Źródło grafiki: www.freepik.com->Designed by doodle_flower