Bukiety ślubne

Subtelny, lekki, stonowany czy wyrazisty, obfity i kolorowy? Jaki powinien być bukiet ślubny? Jak dopasować go do rodzaju sukni ślubnej i urody Pani Młodej? Jaką techniką wykonać bukiet klasyczny a jak stworzyć nowoczesne formy? Które kwiaty będę odpowiednie aby stworzyć zamierzony efekt i zadbać o długą trwałość naszego dzieła? To tylko niektóre pytania, na które odpowiemy Wam podczas naszego jednodniowego szkolenia z bukietów ślubnych.

Stworzenie pięknego bukietu ślubnego wymaga ciągłych ćwiczeń. Podczas naszego spotkania każdy uczestnik wykona dwa bukiety ślubne – jeden klasyczny, - drugi będący autorskim pomysłem Huberta Lamańskiego. Nie zabraknie ćwiczenia podstawowej techniki tworzenia bukietów, nowatorskiego podejścia i licznych praktycznych wskazówek, które pomogą Wam w Waszej praktyce tworzenia bukietów. Podczas szkolenia uczestnicy wykonają również korsarz na rękę.

Szkolenie będzie obfitować w zróżnicowany materiał florystyczny przepełniony barwami, strukturami i zapachami poszczególnych roślin. W przyjaznej atmosferze sprawimy, że tworzenie bukietów ślubnych stanie się dla Ciebie czystą przyjemnością opartą na rzetelnej wiedzy i konkretnych umiejętnościach.

Uczestnicy szkolenia na zakończenie otrzymują zaświadczenie oraz jeden wykonany przez nich bukiet.

 

 

TERMIN: 28 maja 2020 r. (9:00-17:00)

KOSZT: 450 zł

MIEJSCE: Kraków

Źródło grafiki promocyjnej: www.freepik.com -> designed by Freepik

 

A tak pracowaliśmy podczas poprzednich szkoleń z bukietów ślubnych.