Bukieciarstwo basic

Bukiet to nieodłączny towarzysz każdego florysty. Tylko doskonałe połączenie umiejętności, wiedzy oraz wrażliwości na piękno kwiatów i roślin może stać się przepisem na stworzenie idealnego bukietu okolicznościowego.

Na naszym szkoleniu zaprezentujemy metodę skrętoległości i damy Ci możliwość intensywnego ćwiczenia jej przez kilka godzin. Uwrażliwimy Was na istotę doboru roślin i kwiatów, aby stworzyć bukiet, który potrafi zachwycić niejednego klienta swoją subtelnością, sztuką łączenia kolorów i strukturą.

Podczas intensywnego dnia pracy każdy uczestnik wykona trzy bukiety okolicznościowe, z których jeden zostanie stworzony na specjalnie przygotowanej ciekawej konstrukcji. To szkolenie będzie zatem idealną możliwością do nauki zarówno klasycznych form bukietów okolicznościowych, jak i ich nieco nowocześniejszych odsłon.

Prowadzącym szkolenie jest Hubert Lamański - dyplomowany mistrz florystyki. Szkolenie kończy się otrzymaniem zaświadczenia.

 

Jeśli chcesz zobaczyć jak pracuje Hubert i czym charakteryzują się jego prace, to zapraszamy do oglądania darmowych filmów o florystyce na naszym kanale na You Tube:

https://www.youtube.com/channel/UCnKGPXIFeoJhsVqSFBlUE-w

 

 

TERMIN: 11 sierpnia 2020 r. (9:00-16:00)

KOSZT: 450 zł

MIEJSCE: Kraków

 

Źródło grafiki: www.freepik.com -> designed by pikisuperstar

 

 

 

A tak pracowaliśmy podczas poprzednich edycji.