Bitwa na trawy

 

Ich tajemniczość i lekkość zawojowały niejedno serce florysty. Są subtelne, miękkie i zadziwiająco trwałe. Można z nich tworzyć nowoczesne aranżacje, a także pomysły w typowo sielskim stylu. Nie mogliśmy przejść obok nich obojętnie. TRAWY – to one staną się bohaterami naszych kolejnych warsztatów.

Zapraszamy Was na wyjątkowe ośmiogodzinne spotkanie z trawami. Pokażemy Wam różne ich rodzaje i podpowiemy jak umiejętnie łączyć je ze sobą i z innymi roślinami. Na warsztatach dowiecie się jak je suszyć, skąd je pozyskiwać i jak dbać aby służyły nam na dłużej. Przede wszystkim jednak Hubert Lamański pokaże Wam jak ciekawie można je wkomponować w różne formy florystyczne i sami spróbujecie swoich sił w tworzeniu aranżacji z trawami.

Każdy uczestnik będzie miał okazję wykonać wyjątkowy bukiet okolicznościowy, kompozycje na stół oraz bukiet ślubny, gdzie szczególną uwagę poświęcimy właśnie trawom. Czekamy na Was aby móc Was zainspirować i zmierzyć się z Wami w „Bitwie na trawy”.

Prowadzącym warsztaty będzie Hubert Lamański - dyplomowany mistrz florystyki. Warsztaty kończą się otrzymaniem zaświadczenia.

 

Jeśli chcesz zobaczyć jak pracuje Hubert i czym charakteryzują się jego prace, to zapraszamy do oglądania darmowych filmów o florystyce na naszym kanale na You Tube:

https://www.youtube.com/channel/UCnKGPXIFeoJhsVqSFBlUE-w

 

TERMIN: 18 sierpnia (9:00-17:00)

KOSZT: 450 zł

MIEJSCE: Kraków

 

Źródło grafiki: www.freepik.com -> designed by pikisuperstar

 

Przykładowe prace Huberta z wykorzystaniem traw/suszu: