Warsztaty Roślinne Obrazy Wertykalne

Za nami twórcze warsztaty z tworzenia roślinnych obrazów wertykalnych. Podczas dwugodzinnego spotkania każdy uczestnik wykonał jeden obraz o wymiarach 50x50 cm i dowiedział się w jaki sposób pielęgnować swój "mini ogród".

Warsztaty Wianki Bożonarodzeniowe

Minione warsztaty zostały zorganizowane w jednej w najbardziej "zielonych" restauracji w Krakowie - Orzo People Music Nature.

Podczas tego kreatywnego spotkania uczestnicy wykonali ogromne wianki na obręczach, które były idealną dekoracją Bożonarodzeniową do ich domów. Niesamowita aranżacja wnętrza restauracji wprowadziła uczestników w twórczą atmosferę i pozwoliła poczuć klimat nadchodzących świąt.

 

 

Warsztaty na kierunku Terapia Ogrodnicza

Mieliśmy okazję prowadzić warsztaty na kierunku Podyplomowym Terapia Ogrodnicza na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Po zapoznaniu się z techniką wyplatania naturalnego wianka bożonarodzeniowego, każdy uczestnik wykonał jeden wianek dekorując go wybranymi dodatkami.

 

Szkolenie "Święta w domu"

To coroczne spotkanie przedświąteczne obfitowało w moc inspiracji i nowatorskich technik, które można wykorzystać przy tworzeniu dekoracji na Boże Narodzenie.

Podczas dwóch dni intensywnego szkolenia, uczestnicy wykonali dwa zupełnie inne rodzaje choinek, naturalne wianki bożonarodzeniowe oraz świecznik idealny na stół wigilijny. Była to świetna okazja na przygotowanie dekoracji do swojego domu jak również do stworzenia oryginalnej oferty dla klientów w swojej kwiaciarni.

 

 

Szkolenie Bukiety Kaskadowe

Za nami twórczy dzień z bukietami. Podczas szkolenia każdy uczestnik wykonał dwa bukiety kaskadowe. To był czas wytężonej pracy, który obfitował w zdobycie nowych umiejętności.

 

 

 

 Szkolenie Wianki i Wianuszki KOMUNIJNE

Sezon wiosenny otwarty szkoleniem z cyklu 100% PRAKTYKI Wianki Komunijne w całości poświęconym dekoracjom głów dziewczynek.

Powstały klasyczne jak i nowoczesne formy wianków, opasek i innych ozdób. Jak zawsze było dużo pracy i mnóstwo pozytywnych emocji. Wszystko pod okiem niezastąpionego Mistrza Florystyki Huberta Lamańskiego. 

 

 

Szkolenie JESIEŃ w stylu BOHO - dekoracje ślubne 

Już za nami kolejne szkolenie z cyklu bukiety i aranżacje ślubne w stylu BOHO. Jesienna edycja wyrażona została przede wszystkim w mocnych barwach kwiatów i dodatków oraz różnorodnych graficznych formach dekoracji i bukietów. 

 

 

 

Szkolenie ZIELONY Ślub BOHO

Za nami dwa dni wytężonej pracy i twórczych wyzwań. Powstały niesamowite kompozycje, bukiety i wianki w najmodniejszym tego sezonu stylu BOHO. 

 

 

 

 

Warsztaty dla PAŃ

Za nami warsztaty florystyczne dedykowane kobietom - spotkanie pełne kreatywności, twórczej pracy i relaksu. Razem tworzyliśmy najmodniejsze w tym sezonie kompozycje boho z kwiatów ciętych do domu i biura z wykorzystaniem sezonowych roślin.