WARSZTATY Z HAFTU PŁASKIEGO DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Jeśli chcesz nauczyć się haftować, ale nie wiesz, od czego zacząć, te warsztaty są dla Ciebie.

Warsztaty skierowane są głównie do osób, które nigdy nie miały do czynienia z haftem płaskim, ale również do tych, które poczyniły już pierwsze kroki w tej dziedzinie, jednak potrzebują porady. Jeśli zatem chcesz nauczyć się czegoś nowego i lubisz spędzać miło czas w kreatywnej atmosferze, te warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Podczas warsztatów wykonasz swój pierwszy haft na tamborku. Pokażemy Ci, jak umieszczać materiał w tamborku, jak przenosić na niego wzór, nauczymy Cię kilku interesujących i łatwych ściegów, dzięki którym będziesz mogła wyczarować każdy haft, jaki tylko sobie wymarzysz. Pokażemy jak zakończyć haft oraz zdradzimy wiele sekretów, które pomogą Ci podczas haftowania w przyszłości.

Czas trwania warsztatów to 3,5 godziny, podczas których prowadząca zaprezentuję wszystkie ściegi, podejdzie do każdego uczestnika i postara się odpowiedzieć na każde pytanie.

 

Cena warsztatów zawiera:

- przedmioty potrzebne do wykonania Twojego pierwszego haftowanego tamborka (wysokiej jakości drewniany tamborek, zestaw igieł do haftu, pisak do przenoszenia wzorów, mulina, obcinaczki do nitek, nawlekacz, tkanina, filc) - wszystkie materiały zabierzesz ze sobą do domu;

- szczegółowa instrukcja wraz z rysunkami opisująca dokładnie każdy ze ściegów;

- wydruk trzech stworzonych przeze mnie wzorów haftu, które będziesz mogła wyhaftować w domowym zaciszu + krótka instrukcja;

- kawa, herbata, poczęstunek;

- kod rabatowy, który możesz wykorzystać na zakup materiałów do haftu w moim sklepie.

 

PROWADZĄCA: Paulina Pleskot, www.instagram.com/mereshka_shop

TERMIN: 24 sierpnia 2019,  3,5 godz.  (11:00- 14:30)

KOSZT: 200 zł  (zaliczka 50 zł)

MIEJSCE: Kraków