SZKOLENIE „ŚWIĘTA W DOMU”

Zapach jodły, blask świec, suszone owoce, kolorowe bombki czy rozmaite wstążki to tylko kilka elementów, które kojarzą nam się z tą „dekoracyjną” stroną świąt Bożego Narodzenia. Podczas naszego dwudniowego szkolenia zainspirujemy Was do tworzenia pięknych dekoracji, które pozwolą Wam stworzyć wyjątkowy klimat w Waszych domach na nadchodzące święta.

Będziemy tworzyć nowoczesne wianki, stroiki i świeczniki, pokażemy Wam jak stworzyć niepowtarzalne dekoracje okna i drzwi. Podczas dwóch dni szkolenia każdy z uczestników wykona co najmniej pięć prac, z których dwie będzie mógł zabrać ze sobą do domu. Szkolenie opiera się na autorskich pomysłach Huberta Lamańskiego, który w niebanalny sposób potrafi zaproponować rozwiązania bazujące na różnorakich konstrukcjach, gotowych półproduktach a także naturalnym materiale roślinnym.

Szkolenie „Święta w domu” jest naszym corocznym spotkaniem z uczestnikami, którzy chcą zainspirować się świątecznymi dekoracjami do własnych domów, jak również stworzyć nowoczesna ofertę dekoracji dla swoich klientów.

Przyjdźcie i zobaczcie co tym razem zaprezentuje Wam Hubert Lamański. Na zakończenie szkolenia każdy z uczestników otrzymuje zaświadczenie.

 

TERMIN: 23-24 listopada (10:00-16:00)

KOSZT: 650 zł

MIEJSCE: Kraków