ŚLUBNE ATELIER z Anną Smolińską – Wieczorkiewicz

 

Maj - środek wiosny wypełniony bogactwem kwitnących drzew i krzewów. To jeden z okresów najbujniejszego życia w przyrodzie, kiedy zapach bzu zwiastuje rychłe nadejście ciepłych dni i nocy. Dla wielu miłośników natury jest uznawany za najpiękniejszy miesiąc w całym roku.

Mam dla Was majową niespodziankę! Ślubne szkolenie z „Kolorową” Anną Smolińską – Wieczorkiewicz. Będzie to inspirujące spotkanie pełne wielu barw, zapachów i bliskości z naturą. Stworzymy prace w duchu florystyki anglosaskiej - bardzo naturalistyczne, przepełnione zielenią i pięknymi kwiatami.

Kim jest Anna Smolińska – Wieczorkiewicz?

To pozytywnie zakręcona mistrzyni florystyki, która specjalizuje się w tworzeniu niepowtarzalnych dekoracji ślubnych. Współpracowała z TVN Style przy tworzeniu oprawy florystycznej do jednego odcinka „Śluby Marzeń”.

Co czeka Cię podczas szkolenia?

Pierwszego dnia skupimy się na oprawie kwiatowej dla Panny Młodej. Wykonacie dwa lekkie bukiety ślubne przepełnione subtelnością i dopracowane w każdym calu. Dodatkowo stworzymy bransoletkę na rękę Panny Młodej i mały fascynator.

Drugiego dnia będziemy pracować nad dekoracją stołu dla gości. Dowiecie się w jaki sposób stworzyć minimalistyczną i naturalną kompozycję w naczyniu, bez wykorzystania gąbki. Podpowiemy Wam jak wydobyć piękno z sezonowych kwiatów, gałęzi i owoców. Skupimy się na doborze barw, wyznaczaniu linii i przestrzeni w kompozycji. Każdy uczestnik stworzy dwie kompozycje, które później staną się częścią aranżacji całego stołu wraz z pięknymi tkaninami, zastawą, świecami, serwetami i innymi dodatkami.

Całe szkolenie odbędzie się w naszym nowym, przestronnym lokalu przy ul. Wolskiej w Krakowie. Podczas spotkania zostaną wykonane profesjonalne zdjęcia Twoich prac i wspólnej aranżacji, które po szkoleniu będziesz mógł wykorzystać w swoim portfolio.

 

Nie może Cię zabraknąć!

 

TERMIN: 20-21 maja (9:00-16:00)

KOSZT: 900 zł

MIEJSCE: Kraków