ŚLUB W STYLU ETNO

Pióra, trawy, rozmaite wzory, niezwykłe połączenia odcieni brązu, złota i ziemi oraz odwołania do tradycji najróżniejszych kultur. Te wszystkie elementy składają się na styl ETNO, który wykorzystamy w propozycjach zadziwiających dekoracji ślubnych. Naszym zdaniem to właśnie styl ETNO niebawem zastąpi tak mocno popularny styl BOHO.

Przygotowaliśmy dla Was program dwudniowego szkolenia inspirowany afrykańskim słońcem, roślinnością i wzorami z rożnych stroń świata. Etno daje ogromne możliwości wyboru spośród ludowych tradycji całego świata.

Pierwszy dzień, już tradycyjnie, zostanie poświęcony tworzeniu bukietów ślubnych i biżuterii. W procesie ich tworzenia niezbędnymi elementami będzie wykorzystanie traw, piór, kwiatów w kolorach ziemi oraz tropikalnych roślin.  Każdy uczestnik stworzy dwa bukiety oraz jedną drobną ozdobę dla etno Panny Młodej.

Podczas drugiego dnia naszego spotkania skupimy się na przygotowaniu aranżacji całego stołu dla gości oraz instalacji za stołem Państwa Młodych. Zwrócimy uwagę na znaczenie wykorzystywanych dodatków, łączenie różnych odcieni barw i tekstur. Stworzymy kompozycje na stoły gości przepełnione tajemniczością odległych plemion.

To nie koniec atrakcji związanych z tym szkoleniem! Obiecujemy, że będzie ono obfitować w inspiracje, które rzadko spotyka się na obecnym rynku ślubnym. Szkolenie poprowadzi  dwóch mistrzów florystyki: Edyta Zając-Chruściel, właścicielka kwiaciarni POKUSA w Kielcach i specjalistka od dekoracji ślubnych, oraz znany już wszystkim naszym kursantom Hubert Lamański. To będzie zgrany duet, który zapewni Wam czas pełen inspiracji, kreatywnych rozwiązań, dużo nowych umiejętności i uśmiechu.

 

PROWADZĄCY: Edyta Zając-Chruściel, Hubert Lamański

TERMIN: 20-21 sierpnia (9:00-16:00)

KOSZT: 900 zł

MIEJSCE: KRAKÓW