ŚLUB W KOLORZE LIVING CORAL

Zapraszamy na jednodniowe szkolenie, które pozwoli Ci przygotować się na nadchodzący sezon ślubny w kolorze Living Coral.

Planowane spotkanie będzie czasem obfitującym w dużą dawkę wiedzy, umiejętności i inspirujących pomysłów. Pod okiem Huberta Lamańskiego nauczysz się poprawnie i twórczo wykonać niską kompozycję w ozdobnym naczyniu i oryginalny bukiet ślubny. Wspólnie zaaranżujemy dekorację stołu, dzięki wykorzystaniu pięknych tkanin, zastawy, świec, serwet oraz kwiatów. Dodatkowo dowiesz się w jaki sposób wykonać dekorację podwieszoną oraz łuk ślubny idealny do ceremonii plenerowych.

Ale to nie wszystko. Całe szkolenie odbędzie się w profesjonalnym studio fotograficznym w Krakowie. Podczas spotkania zostaną wykonane zdjęcia Twoich prac i wspólnej aranżacji, które po szkoleniu będziesz mógł wykorzystać w swoim port folio.

 

PLAN SZKOLENIA:

  1. Prowadzący Hubert Lamański opowie o istocie doboru odpowiednich kwiatów i roślin do wybranych kompozycji. Zwróci również uwagę na aspekt koloru, formy i techniki tworzenia niskich aranżacji.

  2. Mając gotowe dekoracje, piękną zastawę, tkaniny i świece, wspólnie stworzymy aranżację stołu na przyjęcie weselne. Dodatkowo przedstawimy kilka opcji dekoracji miejsc gości.

  3. Podczas przerwy obiadowej fotograf wykona zdjęcia gotowej aranżacji stołu.

  4. Hubert Lamański zapozna Was z technikami tworzenia dekoracji podwieszanych oraz łuków ślubnych– zwróci uwagę na możliwości montażowe, aspekt doboru roślin oraz pomoże wycenić takie aranżacje. Wspólnie wykonamy jedną dekorację podwieszaną i jeden łuk, które będą idealną scenerią do późniejszych zdjęć.

  5. Na koniec każdy uczestnik wykona bukiet ślubny na podstawie wiedzy i umiejętności zaprezentowanych wcześniej przez prowadzącego.

  6. Na zakończenie wykonamy zdjęcia wszystkich bukietów i całej stworzonej scenerii ślubnej.

 

TERMIN: 16 lutego (sobota), 9:00-16:00 (7h)

KOSZT: 650 zł

MIEJSCE: Kraków