Kurs Ślubny Podstawowy

 

Kochasz śluby. Uwielbiasz patrzeć na imponujące aranżacje kwiatowe, które często nadają charakteru całemu wydarzeniu. Z mocniejszym biciem serca patrzysz na subtelny bukiet ślubny, który idealnie podkreśla urodę Panny Młodej. Lubisz rozmawiać z ludźmi i chciałabyś stać się częścią spełnienia czyjś marzeń o wyjątkowym Jedynym Dniu w jego życiu. Chciałabyś dekorować śluby i ważne wydarzenia. Tylko od czego zacząć?

Przygotowaliśmy dla Was specjalny kurs o tematyce ślubnej, na którym poznacie wszystkie niezbędne podstawy dające Wam możliwość rozpoczęcia Własnej działalności z zakresu dekoracji ślubów i przyjęć. Kurs jest przeznaczony dla osób, które zaczynają zajmować się oprawą florystyczną wydarzeń, jednak dla osób z doświadczeniem będzie to idealna okazja do usystematyzowania wiedzy i zapoznania się z najnowszymi trendami panującymi we florystyce ślubnej.

Podczas czterech dni kursu oprowadzimy Was dokładnie po Wszystkich najważniejszych zagadnieniach związanych z florystyką ślubną. Gwarantujemy dużą dawkę wiedzy i umiejętności w zakresie:

  1. BUKIETY ŚLUBNE – różne formy – m.in. klasyczny i kaskadowy.
  2. DODATKI ŚLUBNE – wianki, butonierki, ozdoby do włosów, biżuteria floralia, dekoracja samochodu.
  3. KOMPOZYCJE NA STOŁY – rodzaje naczyń i umiejętność dopasowania kompozycji, różne techniki ich tworzenia.
  4. ARANŻACJE CAŁYCH STOŁÓW – dekoracje miejsc gości (krzeseł), dobór tkanin i faktur, kolorystyka, detale, poligrafia.
  5. DEKORACJA KOŚCIOŁA – klasyczna dekoracja pod ołtarz, dekoracja ław, dekoracja krzeseł Pary Młodej, dekoracja witająca.

 

Od wielu lat jesteśmy ekspertami w branży ślubnej i chętnie udzielimy Wam praktycznych informacji. W trakcie naszej działalności stworzyliśmy markę Flower Land i Smart Wedding. Podczas szkolenia będziecie mogli zwiedzić nasz showroom i pracownie florystyczną – podpowiemy Wam jak dobrze zorganizować swoje zaplecze techniczne, w co najlepiej zainwestować a co można wypożyczyć. Po kursie otrzymacie profesjonalne zdjęcia swoich prac, które mogą stać się idealnym początkiem Waszej oferty ślubnej dla klientów.

Wszystkie zajęcia poprowadzi Hubert Lamański.

 

TERMIN: 17-18 i 24-25 września (10:00-16:00)

KOSZT: 1500 zł (przy płatności całości w momencie zapisu promocyjna cena 1400 zł)

MIEJSCE: Kraków