Kurs Ślubny Podstawowy

 

Jedno spotkanie już za nami, ale możesz jeszcze zapisać się na drugie spotkanie tego kursu!

II SPOTKANIE 30-31 MARCA

KOMPOZYCJE NA STOŁY – rodzaje naczyń i umiejętność dopasowania kompozycji, różne techniki ich tworzenia.

ARANŻACJE CAŁYCH STOŁÓW – dekoracje miejsc gości (krzeseł), dobór tkanin i faktur, kolorystyka, detale, poligrafia.

ZAPLECZE TECHNICZNE - wyposażenie pracowni, logistyka, kosztorysowanie zleceń itp.

 

Kochasz śluby. Uwielbiasz patrzeć na imponujące aranżacje kwiatowe, które często nadają charakteru całemu wydarzeniu. Z mocniejszym biciem serca patrzysz na subtelny bukiet ślubny, który idealnie podkreśla urodę Panny Młodej. Lubisz rozmawiać z ludźmi i chciałabyś stać się częścią spełnienia czyjś marzeń o wyjątkowym Jedynym Dniu w jego życiu. Chciałabyś dekorować śluby i ważne wydarzenia. Tylko od czego zacząć?

Przygotowaliśmy dla Was specjalny kurs o tematyce ślubnej, na którym poznacie wszystkie niezbędne podstawy dające Wam możliwość rozpoczęcia Własnej działalności z zakresu dekoracji ślubów i przyjęć. Kurs jest przeznaczony dla osób, które zaczynają zajmować się oprawą florystyczną wydarzeń, jednak dla osób z doświadczeniem będzie to idealna okazja do usystematyzowania wiedzy i zapoznania się z najnowszymi trendami panującymi we florystyce ślubnej.

 

Podczas czterech dni kursu oprowadzimy Was dokładnie po Wszystkich najważniejszych zagadnieniach związanych z florystyką ślubną. Gwarantujemy dużą dawkę wiedzy i umiejętności praktyczne.

 

Od wielu lat jesteśmy ekspertami w branży ślubnej i chętnie udzielimy Wam praktycznych informacji. W trakcie naszej działalności stworzyliśmy markę Flower Land i Smart Wedding. Podczas szkolenia będziecie mogli zwiedzić naszą rekwizytornię i pracownie florystyczną – podpowiemy Wam jak dobrze zorganizować swoje zaplecze techniczne, w co najlepiej zainwestować a co można wypożyczyć. Doradzimy jak umiejętnie prowadzić Wasze profile na Facebooku i Instagramie. Po kursie otrzymacie profesjonalne zdjęcia swoich prac, które mogą stać się idealnym początkiem Waszej oferty ślubnej dla klientów.

 

Wszystkie zajęcia poprowadzi Hubert Lamański oraz inni zaprzyjaźnieni eksperci z branży ślubnej.

Istnieje możliwość uczestnictwa tylko w jednym spotkaniu.

 
 

TERMIN: 16-17 marca i 30-31 marca (10:00-16:00)

KOSZT: I SPOTKANIE 800 zł

MIEJSCE: Kraków