KURS FLORYSTYCZNY PODSTAWOWY

Zacznij z nami swoją naukę florystyki podczas czterodniowego kursu podstawowego. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom stworzyliśmy autorski program kursu, dzięki któremu z powodzeniem zdobędziecie podstawową bazę wiedzy i umiejętności we florystyce. Każdy dzień kursu to aż 10 godzin intensywnej pracy spędzonej w miłej atmosferze.

Dla kogo jest przeznaczony?

Szkolenie jest skierowane do osób początkujących, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z florystyką. Stawiamy głównie na zdobycie umiejętności, które uzupełniamy teorią podaną w bardzo przystępnej formie. Całe szkolenie odbywa się w formie praktycznych spotkań, podczas których pracujemy na materiałach najwyższej jakości.

Czego nauczysz się podczas szkolenia?

TEORIA – narzędzia i materiał florystyczny, podstawy fizjologii roślin, barwa i kompozycja.

LOGISTYKA - zaopatrzenie kwiaciarni w kwiaty, przygotowanie ich do sprzedaży, ekspozycja kwiatów, budżet kwiaciarni, baza kontaktowa do zaufanych sprzedawców.

BUKIETY OKOLICZNOŚCIOWE – klasyczny bukiet wykonany techniką spiralną w różnych formach.

FLORYSTYKA FUNERALNA – kompozycja pogrzebowa we florecie i w ręce.

FLORYSTYKA ŚLUBNA – bukiet ślubny klasyczny, bukiet ślubny kaskadowy, biżuteria ślubna.

KOMPOZYCJE W NACZYNIACH – kompozycje na różne okazje wykonywane w gąbce.

Gdzie odbędą się zajęcia?

Zapraszamy Was do naszego nowego lokalu (ul. Wolska 2, Kraków), gdzie na powierzchni około 300 m2, mieści się pracowonia florystyczna, sala szkoleniowa, showroom i rekwizytornia. Będziecie mieli okazję zwiedzić wszystko i  dowiedzieć się w jaki sposób prowadzić profesjonalny biznes florystyczny od podszewki.

Kto prowadzi zajęcia?

Wszystkie zajęcia prowadzi Mistrz Florystyki Hubert Lamański, który jest właścicielem takich marek jak: Flower Land, Smartwedding i Art Szkolenia. Dzięki ukończonym licznym kursom i studiom (m.in. Akademia Florystyczna Marioli Miklaszewskiej - tytuł mistrza florystyki; tytuł mistrza w zawodzie Florysta nadany przez Izbę Rzemieślniczą; Studia podyplomowe z Florystyki na UR w Krakowie, Dekoracja wnętrz), a także udziałowi w wielu projektach, pokazach, szkoleniach i konkursach zdobył doświadczenie zawodowe i poznał tajemnice kwiatów.

Co zapewniamy?

- najlepiej wyposażoną pracownię florystyczną

- wszystkie materiały: kwiaty, rośliny, dodatki florystyczne, narzędzia

- książkę „KWIATOWE DEKORACJE” autorstwa Huberta Lamańskiego, która stanowi idealną bazę podstawowej wiedzy oraz moc inspirujących kompozycji do samodzielnego wykonania w domu

- zaświadczenie ukończenia kursu

- zdjęcia prac wykonanych podczas kursu, które mogą stać się początkiem portfolio uczestnika

 

Jeśli chcesz zobaczyć jak pracuje Hubert i czym charakteryzują się jego prace, to zapraszamy do oglądania darmowych filmów o florystyce na naszym kanale na You Tube:

https://www.youtube.com/channel/UCnKGPXIFeoJhsVqSFBlUE-w

 

TERMIN: 30-31 lipca, 1-2 sierpnia  (9:00-19:00)

KOSZT:  1200 zł

MIEJSCE: Kraków

 

Źródło grafik: www.freepik.com->designed by Freepik

A tak pracowaliśmy podczas poprzednich edycji kursu florystycznego podstawowego: